Współpraca

 

Reklama na blogu
Na blogu agataberry.pl chętnie realizuję kampanie reklamowe, o ile wpisują się one w poruszaną na blogu tematykę. Społeczność zgromadzona wokół bloga ufa moim rekomendacjom, dlatego polecam marki, które cechuje najwyższa jakość. Zapytania i propozycje dotyczące współpracy proszę kierować na adres: agata.berry@gmail.com.

Tematyka bloga
AgataBerry.pl to blog o zdrowym stylu życia. Na blogu poruszam tematy związane ze zdrowiem, urodą i stylem życia. Publikuję tu też recenzje i wywiady ze specjalistami. Realizując kampanię reklamową na blogu chcę, aby korzyści odniosły trzy strony współpracy – zarówno marka, którą prezentuję na blogu, jak i moi czytelnicy oraz ja jako bloger. Do każdej współpracy podchodzę profesjonalnie tworząc merytoryczny i przydatny dla czytelników artykuł.

Społeczność
Bloga AgataBerry czytają głównie kobiety (90%) w wieku 25-44 (66%). Moi czytelnicy to świadomi konsumenci, którzy zwracają uwagę na skład i wolą zapłacić więcej za produkt wysokiej jakości. Odbiorcy moich tekstów to także osoby poszukujące porad z zakresu zdrowia i urody oraz inspiracji dotyczących przygotowywania posiłków. Społeczność zgromadzona wokół bloga to ludzie ciekawi świata, którzy lubią rozwiązania ułatwiające życie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Formy współpracy

  • Wpis sponsorowany na blogu
  • Post sponsorowany na Facebooku
  • Recenzja produktu
  • Konkurs na blogu lub na Facebooku
  • Udział w warsztatach
  • Wyjazd sponsorowany
  • Kampania reklamowa z wykorzystaniem wizerunku

Nie współpracuję w oparciu o rozliczenie w barterze.
Reklama na moim blogu jest zawsze oznaczona.
Każdy wpis sponsorowany promuję w social media i na stronie głównej bloga.

Cena kampanii
Każdą kampanię wyceniam indywidualnie w zależności od jej rozmiarów.
Wystawiam faktury VAT.

Statystyki za ostatni miesiąc
Blog: ponad 240 000 UU, ponad pół miliona PV
Facebook: ponad 45 000 fanów strony
Instagram: ponad 7 000 obserwujących

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrane marki, z którymi współpracowałam
logotypy

Wybrane realizacje

Wpis zrealizowany we współpracy z marką Zalando. We wpisie przedstawiłam moją historię związaną z praktyką jogi, przy okazji prezentując wybrane produkty ze strony Zalando.pl. Zaprosiłam też moich czytelników do udziału w konkursie organizowanym przez markę na Instagramie.

Artykuły opublikowane w ramach kampanii edukacyjnej Poznaj się na tłuszczach. Celem kampanii, której inicjatorem jest Z.T. Kruszwica jest podniesienie wiedzy Polaków w zakresie zdrowego odżywiania się z naciskiem na przemyślany wybór produktów zawierających korzystne dla zdrowia kwasy tłuszczowe. 

Wpis gościnny na blogu marki C-Thru. W ramach współpracy przeprowadziłam wywiad z Honoratą Skarbek na temat stylizacji na siłownię.

W ramach współpracy zorganizowałam na blogu konkurs, w którym do wygrania był blender wysokoobrotowy. W konkursie na blogu udział wzięło ponad 240 osób, a wpis konkursowy w ciągu 2 tygodni został obejrzany ponad 6000 razy.

 

Chcesz zaprezentować swoją markę na blogu? Skontaktuj się ze mną mailowo i zapytaj o możliwość współpracy – agata.berry@gmail.com.
Pozdrawiam! Agata Puk.

 

 

 

Wybrane publikacje w mediach

Chętnie dzielę się swoją wiedzą dotyczącą zagadnień, które przedstawiam na blogu.
Zapytania w sprawie wywiadu/wypowiedzi proszę kierować na adres:

agata.berry@gmail.com

Dzień Dobry TVN

 

Wizaz.pl

Polskie Radio RDC